How to be a BAD classmate

امروز با یه راه حل 200 درصد تضمینی اومدم برای کسایی که میخوان بهترین تاثیر ممکن رو توی اولین روز دانشگاه (یا حتی مدرسه) شون روی همکلاسی هاشون بذارن. لازم به ذکره که میتونین برای دوره کامل کلاس های این جانب ثبت نام کنین که شامل انواع روش های ذله کردن هر کسی که میشناسین و حتی نمیشناسین میشه. ظرفیت محدود!

بریم سراغ درس امروز مون: چگونه یک همکلاسی بد باشیم؟!

در مرحله اول باید به نرمی و مهربانی به همکلاسی مربوطه نزدیک شوید و با او طرح دوستی بریزید. اما مراقب باشید که جز برای مصارف درسی با او ارتباط برقرار نکنید تا خیلی با شما احساس راحتی نکند.

در مرحله بعد (بعد از اینکه نسبتا با او دوست شدید) سرش را با چرندیات مربوط به گوشی تان، بازی هایی که دارید انجام می دهید و موفقیت یا باخت هایتان در بازی مورد نظر، فحش دادن به رشته ای که در حال تحصیل در آن هستید (این شیوه بخصوص در صورت علاقه وافر سوژه به رشته مورد نظر کاربرد دارد)، پرسیدن مداوم این سوال که "بریم سر کلاس یا نه؟ بریم؟ نه کی حالشو داره! نریم؟ وای نه غیبت می خوریم! بریم سر کلاس یا نه؟؟"، چرند پراندن سر کلاسی که سوژه مورد نظر بسیار به آن احتیاج دارد، پرسیدن جواب هر سوال از سوژه پس از اینکه استاد آنرا از روی تحته پاک کرد و اعمالی از این قبیل بترکانید. این اعمال در طول ترم می تواند شما را بسیار به هدف خود نزدیک کند، به ویژه اگر سوژه تان از صبر و تحمل بالایی برخوردار نباشد. اما در صورتی که سوژه با صبر و تحملی به پستتان خورد فرصت را از دست ندهید و نهایت تلاش خود را برای دیووانه کردن او بکار ببندید.

سری دوم این ترفند ها ترفند های احساسی هستند. این مرحله بسیار مهم می باشد، و اگر به صورت حرفه ای انجام شود می تواند اعتماد به نفس همکلاسی مورد نظر را کاملا تحت تاثیر قرار داده و او را به سرخوردگی مبتلا کند، این شیوه را برای حذف رقبای درسی بسیار توصیه میکنیم. به طور مثال هنگامی که سوژه هنگام خوردن چیزی با پریدن غذا در گلو مواجه می شود و به مرز خفگی می رسد با لبخندی او را نگاه کنید و همانطور که دست ها را در جیب کرده اید بگویید: خوب میشه. و به راه خود ادامه دهید. یا اگر زمین خوردن همکلاسی مورد نظر را مشاهده نمودید، به هیچ وجه به روی مبارک نیاورید و او را رها کنید تا روی پاهای خود بایستد. شما این کار را برای نفع خود او انجام می دهید، نه برای لذت و منافع شخصی خود.

مرحله سوم در مورد سوژه هایی که صبر و تحمل بالایی دارند و یا هنوز با وجود تلاش شما مغزشان در جمجمه ذوب نشده است کاربرد دارد. باید این آخرین تیر ترکش خود را در زمان امتحانات میان ترم یا پایان ترم بکار ببرید. اهمیت این مرحله در آن است که حتی اگر هنوز پروسه  how to be a BAD classmate را آغاز نکرده اید میتوانید کار خود را از این مرحله شروع کنید.

در اولین بخش کار، باید از هر گونه اطلاعاتی راجع به زمان امتحانات، کتاب مورد نظر، مطالب و بخش های مورد امتحان، تاریخ و ساعت امتحان و حتی نام استاد مورد نظر اظهار بی اطلاعی کرده، و شروع به پرسیدن سوالات خود از سوژه کنید. می توانید از تاریخ امتحان شروع کنید تا به پاسخ سوالات کتاب برسید. نکته مهم و ضروری در این مرحله آن است که پاسخ هر سوال را فردای همان روز دوباره از او بپرسید. اگر با ریز ترین جنبشی در رابطه با خشم سوژه مواجه شدید سریع جبهه بگیرید و حتی او را متهم به خودخواهی و انواع صفات نابهنجار کنید. همچنین از تمامی مراحل انتخاب واحد و حتی وجود آن اظهار بی اطلاعی کرده و تلاش کنید تمامی کار های دانشگاهی خود را گردن سوژه مورد نظر بیندازید. اگر سوژه پیامک های شما را دیر جواب می دهد با او تماس بگیرید و مطمئن شوید زمانی که برای این کار انتخاب می کنید صبح زود یا آخر  شب است.

به امید موفقیت شما در تمامی مراحل زندگی.

/ 4 نظر / 33 بازدید
ایچیکو

خودت الان داری این کارارا انجام میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایچیکو

کی این فن ها را داره روت پیاده میکنه؟؟؟؟

الناز

میگم چطوره همین فن هارو رو خودش پیاده کنی؟!پیشنهاد بدی نیستا!بهش فکر کن!از پیشنهاد قبلیم نابود کننده تره!

ایچیکو

ی راهکار بهت پیشنهاد میدم هر کی را بهش شک داشتی که اینطوریه ببرش بیرون یکمی کتکش بزن بگو دورو نباش [فرشته][چشمک]