در باب کشفیات من...

اول از همه بذارین یکم اظهار خوشحالی کنم از پایان هفته!

آخیــــــــــــــــــش! تعطیلات! خوشحالم! این کلاس آخری مون خیلی رو اعصاب بود، استاد ریاضی هر جلسه کلی تمرین سخت میگه و جلسه بعد میاره پای تخته که حل کنیم! اگه کسی بلند نباشه یا حل نکرده باشه براش علامت میذاره که تا آخر ترم بیاردش پای تخته، بعد تازه صفر هم میذاره :| نصف مو هام سفید شد تا کلاسش تموم شد! آخه جلسه قبلشو نتونسته بودم برم و هیچی بلد نبودم :| اونطوری هم نگام نکنین، میدونم خودتون از من بدترین :دیییییییییییییییییی

آخیــــــــــــش! خدایا بابت تعطیلات ازت مچکرم! :دی

 

خب در مورد کشف جدیدم: از آنجا که اینجانب مدتیست بشدت در باب مسئله دوستی دچار شک و تردید شده ام و در پی یافتن مشخصات یک دوستی خوب، سازنده و روحیه دهنده می باشم، به این نکته دست یافته ام که امیدوارم راهنمایی کننده خودم در راه ساختن آینده سخت گیرانه ام باشد!

فکر میکنم یکی از مشخصه های یه دوستی پایدار داشتن اهداف و البته، روحیات مشابهه. صرفا علائق نمیتونن باعث ساخته شدن یه رابطه دوستی باشن. گرچه خیلی چیزای دیگه هم تاثیر گذاره اما این بین اهداف و روحیات خیلی مهم هستن. یکی دوستی برای کار میخواد، یکی کسی رو میخواد که صرفا تنهاییشو پر کنه، یکی دوستی میخواد برای زندگی و یکی دوستی میخواد که بتونه بعنوان مرجع بهش مراجعه کنه، و خیلی چیزای دیگه. هدف من پیدا کردن یه دوست برای زندگیه، که روحیات و اهداف مشابه خیلی میتونن در این مورد تاثیر گذار باشن.اهداف راه کمک به هم دیگه و آشنایی بیشتر، و نزدیکی بیشتر رو باز میکنه و روحیات محکمش میکنه. از آشنایی منظورم آشنایی عمیقه، نه صرفا اینکه دوستم بد اخلاقه یا خوش اخلاق و این چیزا.

خب دیگه چیزی برای گفتن به ذهنم نمیرسه و نمیدونم اصن چی نوشتم :دی به بزرگواری خودتان ببخشایید!

من برم یکم ذوق تعطیلات رو بکنم :دی تا اطلاع ثانوی (تعطیلات بعدی!) خدافظ!

/ 5 نظر / 14 بازدید
ایچیکو

[تایید][رویا][پلک]

ایچیکو

جواب نامشخص است؟؟؟؟[ناراحت]

الناز

نوشته ت خيلي تخصصي بود[سوال] من تا حالا اينجوري بش فك نكرده بودم[خرخون]

ایچیکو

[سوال]